Locul de muncă unde primești 200 de lei și nu trebuie să plătești taxe la stat
În timp ce mulți români lucrează cu contract de muncă pe un salariu din care le sunt reținute și taxele pentru statul român, alții aleg să lucreze „la negru”, reușind să câștige mai mulți bani decât dacă ar fi muncit la normă prestabilită.