- 
English
 - 
en
Romanian
 - 
ro
Știri interne

Fiul lui Victor Pițurcă, cadou de zeci de mii de euro la majorat. Tânărul nu a vrut ca mama lui să îi organizeze petrecerea: „Am copil mare, nu-mi vine să cred”

16 Jun, 22:31 • Stefan Simion
Fiul lui Victor Pițurcă și al Vicăi Blochina a devenit major în urmă cu câteva săptămâni. Adolescentul locuiește de câteva luni cu tatăl lui, cu care a dezvoltat o relație foarte apropiată, în timp ce de mama sa pare să se fi îndepărtat.
Fiul lui Victor Pițurcă, cadou de zeci de mii de euro la majorat. Tânărul nu a vrut ca mama lui să îi organizeze petrecerea: Am copil mare, nu-mi vine să cred

Fiul lui Victor Pițurcă nu a vrut nici măcar ca mama lui să se implice în organizarea petrecerii de majorat, alegând ca de acest aspect să se ocupe exclusiv tatăl lui.

Vica Blochina spune că nu a fost deranjată de decizia fiului ei de a se muta cu tatăl lui, căci a înțeles nevoia tânărului de a avea alături o figură masculină, mai ales acum, la începutul maturității.

Mie îmi place mult cum a crescut fiul meu, este un copil extrem de inteligent și a fost crescut în stil spartan. L-am lăsat să facă ceea ce a vrut. I-am explicat doar ce este bine și ce este rău, nu m-am băgat în viața lui. Dacă mă întreabă ceva, îi răspund, dacă nu mă întreabă nu stau să îi spun că nu este bine. Nu, el oricum este înțelept, iar noi comunicăm bine.

Citeste si Monica Bîrlădeanu, între studii și actorie. Vedeta urmează să susțină examenul de licență

Mă și învață lucruri de foarte multe ori, mă pune și la punct de multe ori și îmi dă și sfaturi bune. Am un prieten în el. Sunt anumite lucruri pe care nu pot să le spun, el nu vrea să apară deloc. Nu vrea nici poze cu mine să facă, deja am ajuns să negociez cu el: Îți dau 100 de euro, dar hai să facem poză! Îi spun în glumă: tu vrei să ajungi președintele țării. Nici cu tatăl lui nu vrea să facă poze. Nu îi place să apară”, a declarat Vica Blochina într-un interviu pentru cancan.ro.

Fiul lui Victor Pițurcă, cadou de zeci de mii de euro la majorat: „A făcut școala de șoferi, deja conduce. Am copil mare, nu-mi vine să cred

De ziua lui, Edan a primit un super-cadou de la tatăl lui: o mașină de teren marca Jeep. Vica a confirmat acest lucru și a adăugat că, indiferent de alegerile lui Edan, sprijinul și dragostea ei vor rămâne necondiționate și constante.

fiul lui Victor Pițurcă

Nu a vrut să-i organizez petrecerea. A spus că este deja mare și își organizează singur, se pregătește pentru facultate, eu acolo mă concentrez. Eu m-am distrat când eram de vârsta lui. Sunt fericită că în afara faptului că a devenit major, a făcut școala de șoferi, deja conduce. Am copil mare, nu-mi vine să cred. Tatăl lui i-a cumpărat mașină, conduce o mașină mare, un Jeep”, a mai dezvăluit Vica Blochina pentru sursa citată.

Citeste si Dani Oțil a dat lovitura în afaceri. Câți bani a făcut vedeta Antena 1 în ultimul an

Urmărește Daily Business pe Google News
Numele meu este Ștefan Simion și sunt absolvent al Facultății de Jurnalism din București. În ultimii ani am lucrat pe postul de redactor în mai multe instituții de presă din România, iar acum ... citește mai mult