Ministrul Transporturilor reacționează dur după ce șefii TAROM și-au dublat indemnizațiile
Ministrul Transporturilor, Ciprian Șerban, anunță că va folosi toate mijloacele legale pentru a reduce drastic indemnizațiile membrilor Consiliului de Administrație de la TAROM și din alte instituții din subordine, denunțând majorările recente ca fiind inacceptabile într-un context economic dificil.