Orașul din România unde salariul mediu a ajuns la 1.300 de euro. “Venituri ridicate și cheltuieli rezonabile”
Timișoara este printre cele mai avantajate orașe din România dacă vorbim despre raportul dintre veniturile localnicilor și costurile de trai.