- 
English
 - 
en
Romanian
 - 
ro

Autostrada Simeria-Orastie va fi inaugurata in doua saptamani

13 May, 17:52 • Redactia DailyBusiness
Tronsonul de autostrada dintre localitatile Simeria si Orastie va fi inaugurat in maxim doua saptamani, pana atunci apreciindu-se ca se vor incheia lucrarile de la podul din zona Gelmar, care asigura descarcarea traficului de pe Autostrada A1 spre DN 7, a declarat luni prefectul judetului Hunedoara, Sorin Vasilescu.
Autostrada Simeria-Orastie va fi inaugurata in doua saptamani

Urmărește Daily Business pe Google News