Alexandru Rogobete anunță schimbări în sistemul de sănătate: Îmi doresc să realizăm o relaxare legislativă cât se poate de mult
Ministrul Sănătății anunță modificări în sistemul de sănătate. Alexandru Rogobete vrea să schimbe legea astfel încât un bloc operator să poată fi utilizat în două ture.