Rubio despre NATO: „Ca orice alianță, trebuie să fie bună pentru toți cei implicați”
Marco Rubio a declarat vineri, înaintea reuniunii NATO de la Helsingborg, că NATO trebuie să fie benefic pentru toate părțile implicate, adăugând că se așteaptă ca întâlnirea să pregătească viitorul summit al liderilor Alianței de la Ankara, programat pentru acest an, informează Reuters.