- 
English
 - 
en
Romanian
 - 
ro

Ministerul Sanatatii a semnat un protocol cu ARPIM pentru plata datoriilor

21 Mar, 11:49 • Redactia DailyBusiness
Ministerul Sanatatii a semnat un protocol cu Asociatia Romana a Producatorilor Internationali de Medicamente (ARPIM) prin care s-a convenit ca in acest an sa se plateasca 2/3 din datoriile restante si o treime in 2014, a anuntat joi ministrul Eugen Nicolaescu.
Ministerul Sanatatii a semnat un protocol cu ARPIM pentru plata datoriilor

Urmărește Daily Business pe Google News