- 
English
 - 
en
Romanian
 - 
ro

O masina a Ambasadei SUA a luat foc pe Soseaua Kiseleff

11 Mar, 10:18 • Redactia DailyBusiness
O masina a Ambasadei SUA condusa de o angajata a institutiei a luat foc luni dimineata, pe ?oseaua Kiseleff, incendiul fiind stins de pompierii bucuresteni in aproximativ cinci minute.
O masina a Ambasadei SUA a luat foc pe Soseaua Kiseleff

Urmărește Daily Business pe Google News