- 
English
 - 
en
Romanian
 - 
ro
Internet/New Media

Actualul sef al Nokia ii cere lui Elop sa returneze bonusul de 18,8 mil. euro

26 Sep, 08:59 • Redactia DailyBusiness
Dupa toata valva creata in jurul platii compensatorii primite de fostul presedinte al Nokia, actualul CEO al producatorului de telefoane l-a intrebat pe Elop daca nu ar fi dispus sa restituie o parte sau chiar toti banii (18,8 milioane de euro).
Actualul sef al Nokia ii cere lui Elop sa returneze bonusul de 18,8 mil. euro

Urmărește Daily Business pe Google News