Vicepreședinta CAB iese din conferința de presă: „Mă sună Lia, mă duc să vorbesc”
Conducerea Curții de Apel București (CAB) – formată din președinta Liana Arsenie și vicepreședinții Ionela Tudor și Domnica Adomniței -, a organizat o conferință de presă pe tema dezvăluirilor la adresa justiției din reportajul Recorder.