Anunț de ultimă oră pentru românii care beneficiază de carduri la energie! Poșta Română: ”Este ultima zi!”
Reprezentanții Poștei Române au lansat un avertisment pentru românii care beneficiază de carduri la energie și anunță că sumele primite pot fi folosite doar până la data de 27 decembrie.