Șocul trăit de un român după ce s-a trezit cu o sumă colosală de plătit la energie „Mi-a trimis o factură de aproape 8.000 de lei”
Un fost client Enel, actual client Hidroelectrica, s-a trezit cu o factură de regularizare pe 3 ani la energia electrică din partea Enel. Povestea a devenit virală pe rețelele sociale.