Sectorul 5 dă peste 2 milioane de euro pe stații de încărcare electrică! Primăria a depus proiectul la AFM pentru finanțare
Primăria Sectorului 5 a anunțat printr-un comunicat de presă că își dorește instalarea unor stații de încărcare electrică și pentru a reuși acest lucru a depus un proiect pentru finanțarea la Administrația Fondului pentru Mediu.