Managerii din marile hypermarketuri au confirmat: prețurile alimentelor vor exploda în următoarele luni
Prețurile vor continua să crească puternic în următoarele trei luni, avertizează managerii de magazine din România. Vizate sunt produsele alimentare, materialele de construcții și serviciile. Practic, românii vor trebui să scoată mult mai mulți bani pentru masa de Crăciun. Dar mai au de unde?!